![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lofidelity | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2008
|

| 80 | Garden State (2004) - Oct 29, 2008 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Oct 29, 2008 |
| 77 | 2 Days in Paris (2007) - Oct 29, 2008 |
| 96 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Oct 29, 2008 |
| 78 | Juno (2007) - Oct 29, 2008 |
| 81 | Lars and the Real Girl (2007) - Oct 29, 2008 |
| 75 | Charlie Bartlett (2007) - Oct 29, 2008 |
| 79 | Into the Wild (2007) - Oct 29, 2008 |
| 78 | Boy A (2008) - Oct 29, 2008 |
| 77 | Wristcutters: A Love Story (2007) - Oct 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |