![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
logsocnhest | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2010
Location: USA
|

| 93 | Star Trek (2009) - Apr 15, 2010 |
| 92 | The Elephant Man (1980) - Apr 15, 2010 |
| 95 | Mulholland Drive (2001) - Apr 15, 2010 |
| 92 | Network (1976) - Apr 15, 2010 |
| 93 | Shaun of the Dead (2004) - Apr 15, 2010 |
| 95 | Amélie (2001) - Apr 15, 2010 |
| 85 | The Man from Earth (2007) - Apr 15, 2010 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Apr 15, 2010 |
| 5 | Wild Hogs (2007) - Apr 15, 2010 |
| 90 | The Thing (1982) - Apr 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |