![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lolziballz | |
![]() |
Movie Buff - 235 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2008
|

| 95 | Pulp Fiction (1994) - Jan 05, 2009 |
| 79 | Brazil (1985) - Jan 05, 2009 |
| 82 | The Exorcist (1973) - Jan 05, 2009 |
| 55 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Jan 05, 2009 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - Jan 05, 2009 |
| 12 | Bicentennial Man (1999) - Jan 05, 2009 |
| 74 | Casino (1995) - Jan 05, 2009 |
| 89 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Jan 05, 2009 |
| 50 | Transformers (2007) - Jan 05, 2009 |
| 71 | There's Something About Mary (1998) - Jan 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |