![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
longplay | |
![]() |
Movie Buff - 409 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2010
Location: istanbul, Turkey
|

| 40 | Click (2006) - Aug 02, 2010 |
| 10 | Twins (1988) - Jul 27, 2010 |
| 60 | Candyman (1992) - Jul 21, 2010 |
| 60 | A Perfect Murder (1998) - Jul 20, 2010 |
| 75 | Robots (2005) - Jul 20, 2010 |
| 40 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Jul 20, 2010 |
| 55 | Hancock (2008) - Jul 20, 2010 |
| 70 | Panic Room (2002) - Jul 20, 2010 |
| 95 | Billy Elliot (2000) - Jul 20, 2010 |
| 65 | The Running Man (1987) - Jul 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |