![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
longshot724 | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2010
Location: USA
|

| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Mar 02, 2010 |
| 95 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 02, 2010 |
| 85 | Mean Girls (2004) - Mar 02, 2010 |
| 74 | Hancock (2008) - Mar 02, 2010 |
| 97 | The Big Lebowski (1998) - Mar 02, 2010 |
| 91 | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Feb 14, 2010 |
| 100 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Feb 14, 2010 |
| 84 | The Simpsons Movie (2007) - Feb 14, 2010 |
| 100 | Goodfellas (1990) - Feb 14, 2010 |
| 91 | Training Day (2001) - Feb 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |