![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
loose_bowels | |
![]() |
Movie Buff - 303 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2012
Location: Greenfield, WI, USA
|

| 70 T6 | The Muppets (2011) - Mar 28, 2012 |
| 10 T2 | The Thing (2011) - Mar 28, 2012 |
| 100 T10 | The Birds (1963) - Mar 26, 2012 |
| 30 T3 | The Sword in the Stone (1963) - Mar 26, 2012 |
| 90 T8 | The Omen (1976) - Mar 26, 2012 |
| 100 T10 | Assault on Precinct 13 (1976) - Mar 26, 2012 |
| 80 T7 | Carrie (1976) - Mar 26, 2012 |
| 85 T7 | The Bad News Bears (1976) - Mar 26, 2012 |
| 95 T9 | All the President's Men (1976) - Mar 26, 2012 |
| 100 T10 | Taxi Driver (1976) - Mar 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,063,000 Movie Rankings and Counting... |