![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lordbartuc | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2010
Location: Turkey
|

| 99 | American Wedding (2003) - Oct 29, 2010 |
| 99 | American Pie 2 (2001) - Oct 29, 2010 |
| 98 | American Pie (1999) - Oct 29, 2010 |
| 97 | The Girl Next Door (2004) - Oct 29, 2010 |
| 99 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 29, 2010 |
| 99 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 29, 2010 |
| 99 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Oct 29, 2010 |
| 76 | Paranormal Activity (2009) - Oct 29, 2010 |
| 97 | Superbad (2007) - Oct 29, 2010 |
| 95 | Avatar (2009) - Oct 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |