![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lordbyron | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2008
Location: USA
|

| 87 | Broken Embraces (2009) - Nov 25, 2010 |
| 86 | Zombieland (2009) - Nov 25, 2010 |
| 87 | A Serious Man (2009) - Nov 25, 2010 |
| 86 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Apr 04, 2009 |
| 70 | Watchmen (2009) - Apr 04, 2009 |
| 88 | Monsters vs. Aliens (2009) - Apr 04, 2009 |
| 15 | Friday the 13th (2009) - Apr 04, 2009 |
| 85 | Cloverfield (2008) - Apr 04, 2009 |
| 89 | Changeling (2008) - Apr 04, 2009 |
| 90 | The Wrestler (2008) - Apr 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |