![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lordgerbil | |
![]() |
Movie Buff - 121 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2008
Location: USA
|

| 86 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Mar 09, 2009 |
| 84 | Firewall (2006) - Mar 09, 2009 |
| 84 | Big Daddy (1999) - Mar 09, 2009 |
| 84 | The Untouchables (1987) - Dec 03, 2008 |
| 80 | Flightplan (2005) - Dec 03, 2008 |
| 80 | The Number 23 (2007) - Dec 03, 2008 |
| 82 | Deja Vu (2006) - Dec 03, 2008 |
| 90 | The Incredible Hulk (2008) - Dec 03, 2008 |
| 92 | One Man Band (2005) - Dec 03, 2008 |
| 94 | Babel (2006) - Dec 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |