Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lordmuffin
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Chisago, MN, USA
Recent Rankings
95 The Island (2005) - Aug 21, 2009
100 I Am Legend (2007) - Aug 21, 2009
100 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 21, 2009
100 Independence Day (1996) - Aug 21, 2009
100 Lord of War (2005) - Aug 21, 2009
100 The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 21, 2009
95 Children of Men (2006) - Aug 21, 2009
100 The Transporter 2 (2005) - Aug 21, 2009
100 Jumanji (1995) - Aug 21, 2009
100 Gone in 60 Seconds (2000) - Aug 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lordmuffin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?