Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lordofaxe
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2010
Location: k, Iran
Recent Rankings
91 The Prestige (2006) - Oct 19, 2010
85 Anna and the King (1999) - Oct 19, 2010
91 The Green Mile (1999) - Oct 19, 2010
40 Avatar (2009) - Oct 19, 2010
90 Chocolat (2000) - Oct 19, 2010
80 The Butterfly Effect (2004) - Oct 19, 2010
75 Forrest Gump (1994) - Oct 19, 2010
90 Braveheart (1995) - Oct 19, 2010
85 21 (2008) - Oct 19, 2010
90 Amélie (2001) - Oct 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lordofaxe. Why not go rank more films, then come back and check it out again?