Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lordtogo
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2007
Location: USA
Recent Rankings
90 Amélie (2001) - Feb 12, 2011
5 Hostel (2005) - Feb 12, 2011
90 Death at a Funeral (2010) - Feb 12, 2011
Mini-Review: The original was funny, so I assume this was too. Why wouldn't it?
1 Meet the Fockers (2004) - Feb 12, 2011
80 Something's Gotta Give (2003) - Feb 12, 2011
1 Just Married (2003) - Feb 12, 2011
75 Bowling for Columbine (2002) - Feb 12, 2011
70 Training Day (2001) - Feb 12, 2011
60 Liar Liar (1997) - Feb 12, 2011
40 S.W.A.T. (2003) - Feb 12, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lordtogo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?