Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lorenzo
Movie Buff - 175 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2012
Location: Italy
Recent Rankings
100 Castaway (1986) - Jan 08, 2012
90 Jaws (1975) - Jan 08, 2012
100 Dead Poets Society (1989) - Jan 08, 2012
100 2012 (2009) - Jan 08, 2012
85 28 Days Later (2002) - Jan 08, 2012
90 Superman: The Movie (1978) - Jan 08, 2012
80 American Pie 2 (2001) - Jan 08, 2012
85 Johnny Mnemonic (1995) - Jan 08, 2012
90 Gladiator (2000) - Jan 08, 2012
75 8MM (1999) - Jan 08, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lorenzo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?