![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lori7 | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2010
Location: Poland
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Jan 26, 2010 |
| 82 | Memento (2001) - Jan 26, 2010 |
| 65 | Notting Hill (1999) - Jan 26, 2010 |
| 35 | Saw V (2008) - Jan 26, 2010 |
| 75 | Quantum of Solace (2008) - Jan 26, 2010 |
| 78 | Misery (1990) - Jan 26, 2010 |
| 75 | Flags of Our Fathers (2006) - Jan 26, 2010 |
| 90 | The Dark House (2009) - Jan 26, 2010 |
| 95 | The Wrestler (2008) - Jan 26, 2010 |
| 98 | The Fountain (2006) - Jan 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |