Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lornox5
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 House of Flying Daggers (2004) - Dec 11, 2006
100 Pulp Fiction (1994) - Dec 11, 2006
100 Finding Nemo (2003) - Dec 11, 2006
50 Sideways (2004) - Dec 11, 2006
100 City of God (2003) - Dec 11, 2006
50 Signs (2002) - Dec 11, 2006
20 Wedding Crashers (2005) - Dec 11, 2006
10 Evolution (2001) - Dec 11, 2006
80 Short Circuit (1986) - Dec 11, 2006
100 Forrest Gump (1994) - Dec 11, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lornox5. Why not go rank more films, then come back and check it out again?