Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
loseyourself
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Feb 2, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
92 Reservoir Dogs (1992) - Jul 27, 2011
95 Pulp Fiction (1994) - Jul 27, 2011
81 The Fighter (2010) - Mar 25, 2011
75 Jackass 3-D (2010) - Mar 25, 2011
83 The Hangover (2009) - Mar 25, 2011
81 (500) Days of Summer (2009) - Mar 25, 2011
90 Memento (2001) - Mar 25, 2011
80 Juno (2007) - Mar 25, 2011
92 Full Metal Jacket (1987) - Mar 25, 2011
80 Never Let Me Go (2010) - Feb 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with loseyourself. Why not go rank more films, then come back and check it out again?