![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
loshermanos | |
![]() |
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2006
Location: UK
|

| 15 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Alien 3 (1992) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Aliens (1986) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 50 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |