Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum PTA - Paul Thomas Anderson
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
losingctrl
Film Freak - 815 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Minnesota, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Hancock - Oct 11, 2009
82 The Whole Nine Yards - Oct 11, 2009
97 The Incredibles - Oct 11, 2009
0 Catwoman - Oct 10, 2009
0 The Lizzie McGuire Movie - Oct 10, 2009
5 Just Married - Oct 10, 2009
4 Dude, Where's My Car? - Oct 10, 2009
0 Josie and the Pussycats - Oct 10, 2009
8 Super Mario Bros. - Oct 10, 2009
8 George of the Jungle - Oct 10, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with losingctrl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?