![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
losrasputin | |
![]() |
Cinema Addict - 1456 Films Ranked
Member Since: May 18, 2008
|

| 73 | The Mender of Nets (1912) - May 19, 2012 |
| 67 | Child of Rage (1992) - Apr 30, 2012 |
| 60 | Assault of the Sasquatch (2009) - Apr 29, 2012 |
| 30 | Night of the Living Dead 3D (2006) - Apr 11, 2012 |
| 67 | Cop Target (1990) - Apr 09, 2012 |
| 64 | Hunt for the Golden Scorpion (1991) - Apr 09, 2012 |
| 40 | Maximum Impact (1992) - Apr 09, 2012 |
| 78 | ...A Valparaíso (1962) - Apr 08, 2012 |
| 41 | Kingdom of the Vampire (1991) - Apr 08, 2012 |
| 35 | Zombie Cop (1991) - Apr 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |