![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
losteech | |
![]() |
Movie Buff - 111 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2010
Location: Skopje, Kisela Voda, Macedonia
|
|
Bio: Quality TV and movie addict.
| |

| 85 | Seven (1995) - Nov 11, 2010 |
| 80 | The Social Network (2010) - Nov 11, 2010 |
| 85 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Nov 11, 2010 |
| 90 | When We Leave (2010) - Nov 11, 2010 |
| 85 | Toy Story (1995) - Nov 11, 2010 |
| 85 | Devil (2010) - Oct 31, 2010 |
| 75 | Ko to tamo peva (1980) - Oct 19, 2010 |
| 70 | The Hurt Locker (2009) - Oct 19, 2010 |
| 65 | The Ring Two (2005) - Oct 19, 2010 |
| 40 | 2012 (2009) - Oct 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |