![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lost_words | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2011
Location: Portugal
|

| 87 | Alien (1979) - Dec 12, 2011 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 30, 2011 |
| 80 | Buffalo '66 (1998) - May 11, 2011 |
| 96 | Ran (1985) - Apr 25, 2011 |
| 80 | Sleepers (1996) - Apr 24, 2011 |
| 20 | Evan Almighty (2007) - Apr 24, 2011 |
| 90 | Seven (1995) - Apr 24, 2011 |
| 88 | The Elephant Man (1980) - Apr 24, 2011 |
| 92 | American Beauty (1999) - Apr 23, 2011 |
| 90 | Magnolia (1999) - Apr 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |