![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
louiselyrio | |
![]() |
Movie Buff - 219 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2010
Location: Niterói, Rio de Janeiro, Brazil
|
|
Bio: Everybody lies.
| |

| 74 | Thirteen (2003) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Apocalypto (2006) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Stuart Little (1999) - Sep 20, 2010 |
| 95 | Fried Green Tomatoes (1991) - Sep 20, 2010 |
| 55 | It's Complicated (2009) - Sep 20, 2010 |
| 79 | Mystic River (2003) - Sep 20, 2010 |
| 69 | I Am Legend (2007) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Shrek (2001) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Sep 20, 2010 |
| 78 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |