louisven

louisven
Film Freak - 869 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2012
Location: london, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 81% Nope (2022) - Rated 05 Nov 2022
68 34% Weird: The Al Yankovic Story (2022) - Rated 05 Nov 2022
81 74% Barbarian (2022) - Rated 05 Nov 2022
82 77% Prey (2022) - Rated 05 Nov 2022
74 50% Bodies Bodies Bodies (2022) - Rated 05 Nov 2022
77 60% Ip Man (2008) - Rated 05 Nov 2022
68 34% A Streetcar Named Desire (1951) - Rated 03 Nov 2022
80 71% Sling Blade (1996) - Rated 03 Nov 2022
87 88% Carlito's Way (1993) - Rated 03 Nov 2022
76 56% I, Daniel Blake (2016) - Rated 03 Nov 2022