loulou718jp

loulou718jp
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2006
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 48% Basic Instinct (1992) - Rated 14 Aug 2007
58 33% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 85% Ghost (1990) - Rated 14 Aug 2007
30 5% The Princess Bride (1987) - Rated 14 Aug 2007
39 10% A Knight's Tale (2001) - Rated 14 Aug 2007
79 79% Moulin Rouge! (2001) - Rated 14 Aug 2007
50 27% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 14 Aug 2007
40 15% Patch Adams (1998) - Rated 14 Aug 2007
82 91% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 14 Aug 2007
40 15% Rain Man (1988) - Rated 14 Aug 2007