Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Korean Films: you shoul...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
loureed
Cinema Addict - 1462 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
Location: izmir, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 A Serious Man - Mar 11, 2010
87 Live Flesh - Mar 11, 2010
87 My Night at Maud's - Mar 09, 2010
85 Süt - Feb 21, 2010
75 Kiss Kiss, Bang Bang - Feb 19, 2010
90 L' Héritage - Feb 19, 2010
80 Bornova Bornova - Feb 17, 2010
75 Karilar kogusu - Feb 17, 2010
70 Bulutlari beklerken - Feb 17, 2010
85 Pandora's Box - Feb 17, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with loureed. Why not go rank more films, then come back and check it out again?