loveboat

loveboat
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2006
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 61% Se7en (1995) - Rated 20 Dec 2006
45 40% The Departed (2006) - Rated 20 Dec 2006
93 98% Songs from the Second Floor (2000) - Rated 20 Dec 2006
94 99% Notting Hill (1999) - Rated 20 Dec 2006
76 77% Forrest Gump (1994) - Rated 20 Dec 2006
25 21% Rocky V (1990) - Rated 20 Dec 2006
36 32% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 20 Dec 2006
70 69% U.S. Marshals (1998) - Rated 20 Dec 2006
68 66% Spider-Man 2 (2004) - Rated 20 Dec 2006
40 34% Miss Congeniality (2000) - Rated 20 Dec 2006