![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
loveletter | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2008
Location: Sweden
|

| 90 | The Remains of the Day (1993) - Dec 19, 2008 |
| 60 | Jerry Maguire (1996) - Dec 19, 2008 |
| 55 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Dec 19, 2008 |
| 40 | Six Days Seven Nights (1998) - Dec 19, 2008 |
| 85 | About Schmidt (2002) - Dec 19, 2008 |
| 45 | Evita (1996) - Oct 05, 2008 |
| 78 | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Oct 05, 2008 |
| 88 | Ju-on: The Grudge (2003) - Oct 05, 2008 |
| 65 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Oct 05, 2008 |
| 76 | The Fisher King (1991) - Oct 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |