![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lpbman | |
![]() |
Movie Buff - 296 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | October Sky (1999) - Aug 13, 2007 |
| 35 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 72 | The Chronicles of Riddick (2004) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Star Trek: First Contact (1996) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Star Trek: Generations (1994) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Gattaca (1997) - Aug 13, 2007 |
| 80 | eXistenZ (1999) - Aug 13, 2007 |
| 78 | The Lawnmower Man (1992) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Mission to Mars (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |