![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lp_jerk | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2006
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | L'Auberge Espagnole (2002) - Dec 16, 2006 |
| 50 | Shivers (1975) - Dec 16, 2006 |
| 99 | Buffalo '66 (1998) - Dec 16, 2006 |
| 90 | Broken Flowers (2005) - Dec 16, 2006 |
| 100 | Annie Hall (1977) - Dec 01, 2006 |
| 90 | Fight Club (1999) - Dec 01, 2006 |
| 80 | Branded to Kill (1967) - Dec 01, 2006 |
| 75 | 15 (2002) - Dec 01, 2006 |
| 65 | Bubble (2005) - Dec 01, 2006 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Dec 01, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |