lqdwax

lqdwax
Movie Buff - 437 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% The Iron Giant (1999) - Rated 24 Jan 2009
90 91% Walk the Line (2005) - Rated 24 Jan 2009
85 81% My Blue Heaven (1990) - Rated 24 Jan 2009
70 32% K-PAX (2001) - Rated 24 Jan 2009
75 46% Envy (2004) - Rated 24 Jan 2009
75 46% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 24 Jan 2009
80 64% Along Came Polly (2004) - Rated 24 Jan 2009
85 81% Boyz n the Hood (1991) - Rated 24 Jan 2009
80 64% Run Lola Run (1998) - Rated 24 Jan 2009
75 46% Jurassic Park III (2001) - Rated 24 Jan 2009