![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lrichter | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2007
Location: USA
|

| 83 | Rashomon (1950) - Oct 20, 2007 |
| 60 | Night of the Living Dead (1968) - Oct 20, 2007 |
| 83 | The City of Lost Children (1995) - Oct 20, 2007 |
| 85 | Three Times (2005) - Oct 20, 2007 |
| 79 | Léon: The Professional (1994) - Oct 20, 2007 |
| 95 | Apocalypse Now (1979) - Oct 20, 2007 |
| 85 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Oct 20, 2007 |
| 80 | A History of Violence (2005) - Oct 20, 2007 |
| 80 | Swimming Pool (2003) - Oct 20, 2007 |
| 80 | Troy (2004) - Oct 20, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |