Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lsantanabr
Movie Buff - 412 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2011
Location: Brazil
Recent Rankings
50 Land of the Dead (2005) - Nov 26, 2011
90 King Kong (2005) - Nov 26, 2011
0 Street Fighter (1994) - Nov 26, 2011
80 From Dusk Till Dawn (1996) - Nov 26, 2011
0 Beowulf (2007) - Nov 26, 2011
80 Not Another Teen Movie (2001) - Nov 26, 2011
50 Burn After Reading (2008) - Nov 26, 2011
80 Just Go with It (2011) - Nov 26, 2011
30 Starsky & Hutch (2004) - Nov 26, 2011
85 Predator (1987) - Nov 26, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lsantanabr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?