Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lsantuccione
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2008
Location: Rome, Italy
Recent Rankings
85 When Harry Met Sally... (1989) - Jan 07, 2008
70 Mission: Impossible (1996) - Jan 07, 2008
70 Lost in Translation (2003) - Jan 07, 2008
60 The Truman Show (1998) - Jan 07, 2008
50 Sideways (2004) - Jan 07, 2008
85 All About My Mother (1999) - Jan 07, 2008
85 Talk to Her (2002) - Jan 07, 2008
80 Volver (2006) - Jan 07, 2008
70 Eastern Promises (2007) - Jan 07, 2008
75 Irina Palm (2007) - Jan 07, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lsantuccione. Why not go rank more films, then come back and check it out again?