Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ltempel
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
89 The Devil Wears Prada (2006) - Oct 31, 2009
89 Elf (2003) - Oct 31, 2009
88 Mission: Impossible 2 (2000) - Oct 31, 2009
93 The Incredibles (2004) - Oct 31, 2009
85 Role Models (2008) - Oct 31, 2009
68 Intolerable Cruelty (2003) - Oct 31, 2009
94 Chicken Little (2005) - Oct 31, 2009
45 The Cutting Edge (1992) - Oct 31, 2009
65 The American President (1995) - Oct 31, 2009
94 Yes Man (2008) - Oct 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ltempel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?