![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ltjdangle911 | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | The Dark Knight (2008) - Aug 01, 2008 |
| 2 | Nacho Libre (2006) - Aug 01, 2008 |
| 83 | Minority Report (2002) - Jul 18, 2008 |
| 87 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Jul 12, 2008 |
| 87 | Cast Away (2000) - Jul 09, 2008 |
| 90 | Iron Man (2008) - Jul 09, 2008 |
| 87 | Die Hard (1988) - Jul 02, 2008 |
| 85 | Big Daddy (1999) - Jul 02, 2008 |
| 88 | Remember the Titans (2000) - Jul 02, 2008 |
| 78 | Mr. Deeds (2002) - Jul 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |