![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ltjltj | |
![]() |
Cinema Addict - 1152 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2008
Location: Denmark
|
|
Message Sent!
| |

| 43 | American Gigolo (1980) - Oct 29, 2009 |
| 43 | 40 Days and 40 Nights (2002) - Oct 29, 2009 |
| 59 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Oct 29, 2009 |
| 38 | Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) - Oct 29, 2009 |
| 56 | Four Christmases (2008) - Oct 29, 2009 |
| 79 | Up (2009) - Oct 17, 2009 |
| 5 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Oct 17, 2009 |
| 64 | Funny People (2009) - Oct 17, 2009 |
| 65 | State of Play (2009) - Sep 10, 2009 |
| 54 | Knowing (2009) - Sep 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |