![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ltproctor | |
![]() |
Movie Buff - 216 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2011
Location: Los Angeles, California, USA
|

| 86 | Clue (1985) - Jan 31, 2011 |
| 89 | Jurassic Park (1993) - Jan 31, 2011 |
| 90 | Walk the Line (2005) - Jan 31, 2011 |
| 78 | Team America: World Police (2004) - Jan 31, 2011 |
| 88 | Battlestar Galactica (2003) - Jan 31, 2011 |
| 85 | Little Miss Sunshine (2006) - Jan 31, 2011 |
| 93 | This Is Spinal Tap (1984) - Jan 05, 2011 |
| 86 | A Grand Day Out with Wallace and Gromit (1989) - Jan 05, 2011 |
| 60 | Beverly Hills Ninja (1997) - Jan 05, 2011 |
| 83 | Blade (1998) - Jan 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |