![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luauking | |
![]() |
Film Freak - 822 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 89 | October Sky (1999) - Jan 16, 2007 |
| 79 | Absolute Power (1997) - Jan 16, 2007 |
| 75 | Tuck Everlasting (2002) - Jan 16, 2007 |
| 79 | Rumble in the Bronx (1995) - Jan 16, 2007 |
| 89 | 2010: The Year We Make Contact (1984) - Jan 16, 2007 |
| 60 | Gangs of New York (2002) - Jan 16, 2007 |
| 83 | Finding Nemo (2003) - Jan 16, 2007 |
| 96 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jan 16, 2007 |
| 93 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jan 16, 2007 |
| 82 | The Mothman Prophecies (2002) - Jan 16, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |