![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lubeh | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Running on Empty (1988) - Jul 26, 2011 |
| 90 | Contact (1997) - Aug 02, 2009 |
| 85 | King of New York (1990) - Jul 26, 2009 |
| 100 | Mulholland Drive (2001) - Jul 12, 2009 |
| 80 | Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Jul 12, 2009 |
| 80 | Raging Bull (1980) - Jul 12, 2009 |
| 0 | A Bronx Tale (1993) - Jul 12, 2009 |
| 70 | Heat (1995) - Jul 12, 2009 |
| 70 | Wag the Dog (1997) - Jul 12, 2009 |
| 80 | The Return (2003) - Jul 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |