![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luc | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2579 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2008
Location: Vilvoorde, Flanders, Belgium
Age: 48
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 67 | The In-Laws - Mar 21, 2010 |
| 95 | Roman Holiday - Mar 21, 2010 |
| 72 | Manhattan - Mar 21, 2010 |
| 70 | The Kingdom - Mar 20, 2010 |
| 40 | The Ringer - Mar 20, 2010 |
| 68 | Vinyan - Mar 17, 2010 |
| 60 | Wild Hogs - Mar 17, 2010 |
| 70 | Path to War - Mar 16, 2010 |
| 68 | The Isle - Mar 15, 2010 |
| 73 | Red Sun - Mar 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,541,000 Movie Rankings and Counting... |