![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lucashxc | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2009
Location: Campo Grande, MS, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Jules and Jim (1962) - Nov 28, 2009 |
| 79 | Victor/Victoria (1982) - Nov 28, 2009 |
| 85 | Mary Poppins (1964) - Nov 28, 2009 |
| 90 | Annie Hall (1977) - Nov 28, 2009 |
| 83 | Hannah and Her Sisters (1986) - Nov 28, 2009 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - Nov 28, 2009 |
| 90 | No Country for Old Men (2007) - Nov 28, 2009 |
| 76 | Irreversible (2002) - Nov 24, 2009 |
| 92 | The Lion King (1994) - Nov 24, 2009 |
| 92 | Beauty and the Beast (1991) - Nov 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |