lucasmartins

lucasmartins
Cinema Addict - 1125 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2010
Location: fortaleza, ceara, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 17% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 27 Dec 2012
70 47% Cube (1997) - Rated 27 Dec 2012
75 64% Elephant (2003) - Rated 27 Dec 2012
80 82% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 27 Dec 2012
50 12% Dog Soldiers (2002) - Rated 27 Dec 2012
70 47% Inside Man (2006) - Rated 27 Dec 2012
70 47% Event Horizon (1997) - Rated 27 Dec 2012
40 6% Paranormal Activity 4 (2012) - Rated 27 Dec 2012
60 23% Chernobyl Diaries (2012) - Rated 27 Dec 2012
45 9% Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2012) - Rated 27 Dec 2012