![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lucaspeixoto | |
![]() |
Film Freak - 619 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2010
Location: Jacareí, SP, Brazil
|
|
Bio: Nerd.
| |

| 5 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jul 24, 2011 |
| 50 | Thor (2011) - Jul 24, 2011 |
| 0 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Jul 24, 2011 |
| 10 | Green Lantern (2011) - Jul 24, 2011 |
| 75 | Santa sangre (1989) - Jul 24, 2011 |
| 25 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jul 20, 2011 |
| 35 | Iron Man (2008) - Jul 20, 2011 |
| 15 | Mr. Deeds (2002) - Jul 20, 2011 |
| 50 | Red Planet (2000) - Jul 20, 2011 |
| 80 | Look Who's Talking (1989) - Jul 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |