![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luce | |
![]() |
Film Freak - 616 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2010
Location: st cloud, minnesota, USA
|

| 75 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Oct 16, 2010 |
| 73 | American Wedding (2003) - Oct 16, 2010 |
| 69 | Con Air (1997) - Oct 16, 2010 |
| 67 | The Others (2001) - Oct 16, 2010 |
| 73 | Jaws (1975) - Oct 16, 2010 |
| 82 | Pet Sematary (1989) - Oct 16, 2010 |
| 68 | Romancing the Stone (1984) - Oct 16, 2010 |
| 66 | Beetlejuice (1988) - Oct 16, 2010 |
| 74 | School of Rock (2003) - Oct 16, 2010 |
| 72 | The Dreamers (2003) - Oct 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |