![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lucho | |
![]() |
Movie Buff - 414 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2008
Location: Buenos Aires, Argentina
|

| 66 | Cassandra's Dream (2007) - Aug 05, 2011 |
| 88 | Saw (2004) - Aug 05, 2011 |
| 79 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 05, 2011 |
| 77 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Aug 05, 2011 |
| 76 | Mr. Holland's Opus (1995) - Aug 05, 2011 |
| 75 | Platoon (1986) - Aug 05, 2011 |
| 71 | Finding Nemo (2003) - Aug 05, 2011 |
| 78 | Training Day (2001) - Aug 05, 2011 |
| 60 | The Midnight Meat Train (2008) - Aug 05, 2011 |
| 80 | The Last Samurai (2003) - Aug 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |