lucho8720

lucho8720
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2011
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 71% Shutter Island (2010) - Rated 24 Feb 2011
60 29% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 24 Feb 2011
65 39% Waterworld (1995) - Rated 24 Feb 2011
68 56% Monsters, Inc. (2001) - Rated 24 Feb 2011
76 83% The Number 23 (2007) - Rated 24 Feb 2011
55 18% Rambo (2008) - Rated 24 Feb 2011
70 65% The Wedding Singer (1998) - Rated 24 Feb 2011
89 97% Amores Perros (2000) - Rated 24 Feb 2011
65 39% Logorama (2009) - Rated 21 Feb 2011
68 56% Click (2006) - Rated 21 Feb 2011