Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
luciana36
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2008
Location: Sao Paulo, Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
97 Tie Me Up! Tie Me Down! (1990) - Jul 04, 2008
100 Live Flesh (1997) - Jul 04, 2008
100 All About My Mother (1999) - Jul 04, 2008
87 Talk to Her (2002) - Jul 04, 2008
90 Bad Education (2004) - Jul 04, 2008
95 Volver (2006) - Jul 04, 2008
89 21 Grams (2003) - Jul 04, 2008
95 Amores Perros (2000) - Jul 04, 2008
92 Babel (2006) - Jul 04, 2008
94 Pan's Labyrinth (2006) - Jul 04, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with luciana36. Why not go rank more films, then come back and check it out again?