Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lucianosp
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2010
Location: Pelotas, Rio Grande do Sul, Brazil
Recent Rankings
79 It (1990) - Jun 23, 2010
83 Blade (1998) - Jun 23, 2010
97 Stand by Me (1986) - Jun 23, 2010
85 Eyes Wide Shut (1999) - Jun 23, 2010
94 Spider-Man (2002) - Jun 23, 2010
90 Jurassic Park (1993) - Jun 23, 2010
77 The Truman Show (1998) - Jun 23, 2010
60 Cool World (1992) - Jun 23, 2010
93 Being John Malkovich (1999) - Jun 23, 2010
95 Trainspotting (1996) - Jun 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lucianosp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?