Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lucid75
Movie Buff - 484 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2007
Location: Fort Collins, CO, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
83 Half Baked (1998) - Mar 12, 2010
91 Coraline (2009) - Mar 12, 2010
91 Memories of Murder (2003) - Mar 12, 2010
89 Rain Man (1988) - Mar 12, 2010
70 The Golden Compass (2007) - Mar 12, 2010
87 The Princess Bride (1987) - Mar 12, 2010
90 Bowling for Columbine (2002) - Mar 12, 2010
91 Gran Torino (2008) - Mar 12, 2010
89 Spaceballs (1987) - Mar 12, 2010
67 The Skulls (2000) - Mar 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lucid75. Why not go rank more films, then come back and check it out again?