![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lucid_dreamr | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2010
Location: Seoul, South Korea
|

| 85 | The Weather Man (2005) - Jan 04, 2011 |
| 80 | Toy Story 3 (2010) - Jan 04, 2011 |
| 72 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Jan 04, 2011 |
| 72 | Inception (2010) - Jan 04, 2011 |
| 80 | The Kids Are All Right (2010) - Jan 04, 2011 |
| 78 | The Wrestler (2008) - Jan 04, 2011 |
| 74 | Black Swan (2010) - Jan 04, 2011 |
| 82 | Up in the Air (2009) - Jan 22, 2010 |
| 82 | Lost in Translation (2003) - Jan 20, 2010 |
| 84 | Wayne's World (1992) - Jan 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |